Oto Yedek Parça

Oto Yedek Parçalar Stoklarımızda

Oto yedek parçalar, ekonominin lokomotiflerindendir. Üretildiği yerlerde, dağıtıldığı  noktalarda, kullanıldığı anlarda, ve geri dönüşüm yapıldığı zaman dahi hemen hemen her kesimin kazandığı istihdama katkısını büyük olduğu bir sektördür.

Oto Yedek Parça

Oto yedek parça ürünlerin;

Oto yedek parçalar; kaporta kısımlarından, tavan, kapılar, çamurluklar, kaput, bagaj kapağı, şaseleri genellikle saçan üretilmektedir. Tamponlar, torpido, farlar, stoplar, sis farları, kaplamalar ve iç trimler de genelde kaliteli plastikten yapılmaktadır. Kilometre saati, Beyin,  Abs beyni, şanzıman beyni, radyo çalar, Klima, kalorifer ünitesi, sigorta kutusu, şarj dinamosu, marş dinamosu da elektronik olarak üretilmiştir. Son teknoloji olan şanzıman dingil, akslar, motor ise döküm parça ve dişlilerden oluşmaktadır.

Oto Yedek Parçalar Stoklarımızda Bulunmaktadır

Oto yedek parça denildiğinde akla gelen firmalardan olan şirketimizde  başta Fiat, Hyundai ve Fiat Ticari araçlardan olan Ducato, Scudo ve Doblo’nun oto yedek parçalarını stoklarında bulundurmaktayız.  Diğer markaların oto yedek parçalarını da sipariş bazlı elimizde bulundurmaktayız.

Oto Yedek Parçalarından Tüm Modeller Vardır

Sizde Oto çıkma parça firmalarına ve Yedek parça firmaları rehberine kayıtlı olan şirketimizi  sorgulayarak siparişlerinizi güvenle verebilirsiniz.
Genellikle orijinal parça ağırlıkla çalışmakta olan işyerimizi,  müşterilerimiz isteği olan çıkma parça vw yan sanayi parça ürünleride sizler için bulundurmanın gayreti içindedir. Oto yedek parçalarından tüm modeller mevcuttur.